HAKKIMIZDA

Bu sektörde 1990°da başlayan hikayemiz 2013’te yeni bir yapılanmaya dönüşüp "YILDIRAY METAL" adıyla halen devam etmektedir...

2013 yılında fason üretimden vazgeçip çok daha verimli ve kaliteli ürünler üretebilmek adına kendi imalathanemizi hayata geçirdik, sonrasında en kaliteli ürünleri üretip en iyi fiyata sunabilmek adina ARGE departmanımızı kurduk.

Daha sonra müşterilerimizin taleplerini karşılayabilmek ve daha entegre üretim yapmak adına şuan çalışmalarımızı yaptığımız 1800 m lik fabrikamıza taşındık.

Dünyanın çeşitli ülkelerine ihracat gerçekleştiren firmamız kendi alanında piyasaya yön verecek konumda olup ISO-9001 iSo-900 gıda güvenliği sertifikalarına ve kapasite raporlarına sahiptir.

Firmamızın üretim prensibi sağlıklı ve yaşanabilir bir dünya için kendi evimizde kullanmayacağımız kansorejen, insan sağlığına zararlı ve doğaya geri dönüşümü sağlanamayan hiç bir ürünü üretmemektedir.

Türkiye ve dünya pazarında gözle görülen bu başarılı hizmet ve kaliteli ürün anlayışımızı E Ticaret pazarında da sergileme kararı almış bulunmaktayız, nitekim bu sayede siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenli bir internet alışverişi deneyimini sunabileceğiz

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR